Site Denetimi

Web sitesinizin arama motorları tarafından nasıl görüldüğünü belirlemek için analizler yaparak sitenizin SEO açısından güçlü yönlerini ve iyileştirilmesi gereken alanlarını belirleyip, sıralama ve trafik artışı sağlamaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Detaylı Bilgi
blank

Anahtar Kelime Araştırması

Web sitenizin belirli anahtar kelimelerde arama motoru sıralamasını artırmak için yapılan bir analizdir. Sitenizin hedeflenen anahtar kelimelerle ilgili olarak rakiplerinizin durumunu, arama hacimlerini ve potansiyel anahtar kelime fırsatlarınız belirlenir. Bu sayede sitenizin anahtar kelime stratejisi güçlendirilir.

Detaylı bilgi

Rekabet Analizi

Rakiplerinizin verilerini derinlemesine inceleyin: Bunlar arasında anahtar kelime incelemesi, backlink’ler, reklam kampanyaları, çevrimiçi ortamda kime karşı olduğunuzu ve mevcut güçlü ve zayıf yönlerinizin neler olduğunu görmek için yapılmaktadır.

Detaylı Bilgi
blank
blank

İçerik Fikirleri Üretimi

Web sitenizin belirli anahtar kelimelerde arama motoru sıralamasını artırmak için yapılan bir analizdir. Sitenizin hedeflenen anahtar kelimelerle ilgili olarak müşterilerinizin hangi anahtar kelimelerle neler aradığını görerek, bu aramalara uygun içerik fikirleri oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Detaylı bilgi
Adresimiz

Bizi Ziyaret Edin!