Logo Eğitim Hizmeti

Gerek kurumsal projeler kapsamında sağladığımız eğitim hizmetlerimizle, gerekse birebir ve toplu eğitimlerde, LOGO ürün grubu kapsamındaki ürünlerinizden (Start, Go Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise, Bordro Plus) maximum kullanıcı performansı ve maximum verim alabilmenizi sağlamaktayız. Firmanızda yada ofisimizde vereceğimiz eğitimlerle şirketinize katma değer sağlıyoruz. Şimdi yaptığınız yatırımın karşılığını almak zamanı.

IT teknolojileriniz ve ERP yazılımlarınız için tümlesik egitim ve danısmanlık hizmetleri

Kullanmakta olduğunuz IT ürünlerinizle ERP yazılım uygulamalarınızın, maximum performansla çalışabilmesi, verilerin teknolojik alt yapılarla güvenliğinin sağlanması, veri kaybının önlenmesi ve stabil çalışma ortamları noktasında, Mutlu Yazılım olarak siz değerli müşterilerimize all in one eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Logo Eğitim Hizmeti

Logo Eğitim Hizmeti Gerek kurumsal projeler kapsamında sağladığımız eğitim hizmetlerimizle, gerekse birebir ve toplu eğitimlerde, LOGO ürün grubu kapsamındaki ürünlerinizden (Start, Go Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise, Bordro Plus) maximum kullanıcı performansı ve maximum verim alabilmenizi sağlamaktayız. Firmanızda yada ofisimizde vereceğimiz eğitimlerle şirketinize katma değer sağlıyoruz. Şimdi yaptığınız yatırımın karşılığını almak zamanı. IT teknolojileriniz ve […]