Tüm Detaylar

Bir CRM, şirketlerin işlerini yönetmeleri için tek bir yer sağlar. Şirketler, potansiyel müşterileri satış boru hattında izleyebilir ve potansiyel müşterileri anlaşmalara dönüştürebilir. Logo CRM sistemi, şirketlere projeleri, satışları ve teklifleri yönetme ve ayrıca raporları ve analitiği görüntüleme aracı sunar. İyi bir CRM, işletmelerin zamanı, fatura saatlerini takip etmesine ve muhasebe yazılımını entegre etmesine olanak tanır . CRM, işletmenizin büyümesine yardımcı olur.

Bir CRM sistemi, daha etkili iç iletişime sahip olmanıza yardımcı olur ve iş arkadaşlarınızla dosya ve bilgi paylaşmak daha kolaydır. Bu, işleri hızlandırır ve projeleri daha hızlı tamamlar, bu da zamandan tasarruf sağlar. Yazılıma bağlı olarak projelere notlar ekleyebilir, ekip sohbeti veya farklı habercileri kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, ana özellik, müşteri ilişkileri oluşturmak ve yönetmektir. Bu nedenle CRM, serbest çalışanlardan orta ve hatta daha büyük işletmelere kadar bir işletmeye yardımcı olur.

 • Hesap Yönetimi
 • Faturalandırma
 • Satış hattı , teklifler ve sipariş defteri yönetimi
 • Zaman yönetimi
 • Kaynak Planlaması
 • Gider Yönetimi
 • Proje işbirliği, haberci ve sohbet
 • Takvimler ve diğer entegrasyonlar
 • Tek bir birleşik sistemde birçok özellik ve işlev

CRM sistemi ile birçok farklı özelliği tek bir araçta elde edebilirsiniz. Birden fazla farklı yazılımı kapsamlı bir yazılımla değiştirdiğinizde, günlük yaşamınız kolaylaşacak, maliyetleriniz düşecek ve işletmenizin operasyonları daha verimli hale gelecektir.

Modern bir CRM sistemi tüm cihazlarda (cep, tablet, laptop) kullanılabilir. Bazı sistemlerin Android ve iOS için kendi mobil uygulamaları vardır. Bir sistemde kullanılabilen diğer yazılımlar genellikle e-fatura ve bazı önemli entegrasyonları içerir

İşinizi yürütmek için çok fazla yazılım kullanmak üretkenliği öldürüyor. Piyasada her büyüklükteki işletmeyi hedefleyen mükemmel, hepsi bir arada araçlar bulunmaktadır. En iyi müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı en az birkaç özelliği basitleştirilmiş tek bir araçta birleştirir ve bulut tabanlıdır.

Ücretsiz Demo Talebinde Bulunun

  Telefon Numaranız

  Tüm Detaylar Bir CRM, şirketlerin işlerini yönetmeleri için tek bir yer sağlar. Şirketler, potansiyel müşterileri satış boru hattında izleyebilir ve potansiyel müşterileri anlaşmalara dönüştürebilir. Logo CRM sistemi, şirketlere projeleri, satışları ve teklifleri yönetme ve ayrıca raporları ve analitiği görüntüleme aracı sunar. İyi bir CRM, işletmelerin zamanı, fatura saatlerini takip etmesine ve muhasebe yazılımını entegre etmesine […]